Reply on: S499.1023 #177993:
Je to tam zakvetinacovane a bolo to zakvetinacovane aj v obdobi 5.11.2007 - 14.5.2010 kedy dane odbocenie vykonavala linka N95. Skratka sa jazdilo po trati a po nakresleni prislusneho pruhu nevidim problem ist tak aj s X13
810zssk
Na druhej strane, netusim kam na Trencanskej by ten trolejbus mohol ist.... treba napisat na mesto.