Reply on: S499.1023 #177993:
Je to tam zakvetinacovane a bolo to zakvetinacovane aj v obdobi 5.11.2007 - 14.5.2010 kedy dane odbocenie vykonavala linka N95. Skratka sa jazdilo po trati a po nakresleni prislusneho pruhu nevidim problem ist tak aj s X13
Petto
Neviem ci je najstastnejsie riesenie nechat premavat abus po el.trati na Obchodnej - mam ny mysli tu kvalitnu dlazbu, ktora nie je stavana premavku abusov ....nehovorim o tom co tam urobili tie nakladiaky pri vystavbe domu.
Ja som preposielal tento navrh jednemu znamemu panovi na magistrate.
Prepis zastavok a trasa - chronometraz na zaciatku
0 -Hlavna stanica - odtial pokracuje po Stefanovicovej - takisto ako sluzobny nocny spoj po riadnej ceste ako auta ( nie po el.trati )
2-Zilinska - zastavka elektriciek - resp. nova pri ex.zastavke elektriciek
3- STU ( zastavka pre 31,34,39 smer Zochova)
4- Nam 1.maja (zastavka pre 31,34,39 smer Zochova )
5- Hodzovo namestie (zastavka pre trolejbusy)
7- Nam. SNP oproti starej trznici - vytvorenie novej zastavky prenosnou zastavkou
8 -Safarikovo namestie - na Sturovej ulici oproti elek.zastavke
10 -Eurovea - konecna - moze tocit aj na Safku - priebežná konečná
0 -Eurovea- priebežná konečná - moze/nemusi byt
2-Mala scena
3-Safko - zastavka pre elektricky resp. zastavka s 78ckou
5- Nam.SnP - zastavka elektriciek 1,7,15 smer Hodzovo namestie
7 -Hozdovo namestie - zastavka pre abusy smer SAV
9- SAV - zastavka 83,84,93,tbusy
10- Hlavna stanica
3 vozidla SOR a Vam Garantujem ze ani tie nebudu stacit pri 12 min. intervale Bude "narváno"