Reply on: MatejBA #177597:
§1 nikdysatotaknerobilo ☺
. Otázna je samozrejme šírka tých pruhov a ich umiestnenie - predpokladám, že aj tak nejaká múdra hlava dá cyklistov ku zábradliu a chodcov k električkám, takže chodci z výhľadu napokon nebudú mať nič
prípadne aj povrch, keď chodcom dajú pod nohy betón a cyklistom pod kolesá dlažobné kocky - viď JeTi park...

schumino