Hm autobusem Praha Bratislava může zvládat člověk malého vzrůstu. Mně vůbec to prťavé místo nevyhovuje. Ve staré karose jsem se vešel bez problému v těchto super busech mám problém se namačkat a z busu vylézám jako otrok po 48 hodinové směně na plantážích v Americe. Jenže já se nedivím těmto reakcím, když se iv hlavním městě likviduje kolejová doprava, tak užívat kolejovou dopravu na dálku není asi zvykem.
Z pohladu komfortu tiez spravidla preferujem vlak, ale zrovna BA-PRG nie je ten pripad.
S499.1023
Neviem, či je možné v demokratickom štáte takúto reklamu zakazovať (podľa mňa nie) ale rozhodne som presvedčený o tom, že každý, kto bu ju zakazovať chcel, je MAGOR.