Reply on: Andy #175802:
No jasne, ja to nikomu neberiem. Zastrcky nie su len na notebook a osobne ich vyuzijem - chapem ze niekto iny zas nie
Z pohladu komfortu tiez spravidla preferujem vlak, ale zrovna BA-PRG nie je ten pripad. Inak tiez je pre mna zaujimava flexibilita SA listkov a moznost jednoduchej kupy cez net (co pri ZSSK nie je mozne ak si nekupujem SparDay, ktory si nekupujem lebo ho proste nikdy "nechytim").
Andy
Mne tie zástrčky nechýbajú, priemerný notebook vydrží na baterku akurát cestu Praha - Bratislava, a ja osobne vo vlaku zvyknem skôr pasívne oddychovať než vyťahovať notebook.