Reply on: Valec #175285:
Beriem, od RM smer Rača a opačne. Len nič to nemení na fakte, že sa celou protismernou pseudoradiálnou L16 zvyšuje potreba prestupovania pri ceste z centra smer Rača+ rastie pravdepodobnosť, že ľudia čakajúci na zast. nechajú prvý spoj odísť a budú čakať na ďalší (resp. budú musieť čakať), ktorý sa môže preplňovať. Nehovoriac o pokračovaní problémov s tzv. prekladmi a ich nereálnosti pri neprehľadnej linkovej pavučine...
Ike
Mňa hlavne mrzí ta nelogickosť pri stavbe t-busových tratí. Vôbec sa nestavajú tak, aby boli komplexné a pokrývali fungujúcu existujúcu linku - viď Dlhé Diely a teraz Hroboňova.
Keď už to neťahali na Patrónku, tak mali do projektu zakomponovať odbočku na HLST, ktorá je často prezentovaná ako nevyriešiteľná prekážka, ale osobne mi to príde ako banalita vzhľadom na existenciu siete vrchného vedenia v tejto lokalite...