Reply on: MatejBA #174987:
WP7 asi az v 2. etape
Ale planuje sa aj ten.
Ale planuje sa aj ten.
dlho som tadiaľ nešiel, tak naozaj neviem, či sa ten parížsky vlak už nestavia
. ved sa spamatajte, a najdite s tymi vyvojarmi nejaku spolocnu cestu konecne. vsade to ide len v Bratislave nie.


MatejBA