Reply on: zakaznik #174989:
Už som to videl za posledné dva dni aspoň tridsaťkrát ale stále tam nevidím ten VTIP.
Ale planuje sa aj ten.
dlho som tadiaľ nešiel, tak naozaj neviem, či sa ten parížsky vlak už nestavia
. ved sa spamatajte, a najdite s tymi vyvojarmi nejaku spolocnu cestu konecne. vsade to ide len v Bratislave nie.
Peto02
Cesta spat vsak bola o dost horsia. Vodic jazdil s vozidlom c.6619 stylom plyn-brzda, len to tak hadzalo. V case 17:16 ked sme zastali na krizovatke Mileticova-Prievozska zrazu otvoril vsetky dvere, po 2s zazvonil a zavrel. No nestacil som sa cudovat... Ked som vystupoval, tak som mu povedal, ze jazdi jak sialeny, snad sa potom unormalnil.