Reply on: d3k0 #174986:
a mohol by si upresnit aj ktore platformy? Lebo napr. na WP7 uz mam posielanie SMS listku a chyba iba CP, kedze s O2 netom je to utrpenie
dlho som tadiaľ nešiel, tak naozaj neviem, či sa ten parížsky vlak už nestavia
. ved sa spamatajte, a najdite s tymi vyvojarmi nejaku spolocnu cestu konecne. vsade to ide len v Bratislave nie.


Peto02
Cesta spat vsak bola o dost horsia. Vodic jazdil s vozidlom c.6619 stylom plyn-brzda, len to tak hadzalo. V case 17:16 ked sme zastali na krizovatke Mileticova-Prievozska zrazu otvoril vsetky dvere, po 2s zazvonil a zavrel. No nestacil som sa cudovat... Ked som vystupoval, tak som mu povedal, ze jazdi jak sialeny, snad sa potom unormalnil.