Dnes už začali rozoberať prejazd pri Botanickej záhrade za plnej premávky. Cesta je zúžená v každom smere do jedného pruhu a prejazd cez prejazd je taktiež presmerovaný do jedného pruhu a zatiaľ sa cez neho jazdí normálne. Okolité koľajnice pred a za prejazdom boli cez predošlé noci vymenené.
Peon
"autobusy kategórie MINI bude premávať po hrádzi a telese vodného diela, pozdĺž odstavných plôch pre vozidlá návštevníkov a tiež Areálom vodných športov Čunovo." To pôjde niekde, kde 199-ka nejazdí?
Podľa webu DPB všetky tri mimoriadne linky budú premávať do zajtra (piatok). Je to pravda?
Aké bude vstupné na preteky?