Reply on: Peon #173637:
No ved tomu ani ja nechapem, ci bude robit nejake kolecko po hradzi, ale zastavky ma take iste ako L199 aj 299. Fakt neviem. Zajtra sa uvidi. No L299 neviem, lebo tu pisu ze iba v So a Ne, ale na DPB pisu vsetko od piatku. Takze neviem. Vstupne je 5.eur na den.
aquila
Ako uviedol Andrassy, s Ftáčnikom do Brna odcestoval aj hlavný dopravný inžinier Bratislavy Tibor Schlosser a odborní zamestnanci magistrátu, ktorí gestorujú oblasť dopravy, aby spoločne s brnianskymi kolegami diskutovali o ich praktických skúsenostiach zo zavádzania integrovanej dopravy v meste a regióne, o možnostiach posilňovania verejnej hromadnej dopravy.
snad aspon 10% veci z brna keby sme mali v BA, hned by bolo lepsie