Dnes už začali rozoberať prejazd pri Botanickej záhrade za plnej premávky. Cesta je zúžená v každom smere do jedného pruhu a prejazd cez prejazd je taktiež presmerovaný do jedného pruhu a zatiaľ sa cez neho jazdí normálne. Okolité koľajnice pred a za prejazdom boli cez predošlé noci vymenené.
kecho
Re #173619 Marek1978: ešte by si mohol vziať paralelu, že DPB zrušil linku 38 a ten JAK do týždňa (okrem iných) tiež "zrušil" 38čku...