Reply on: S499.1023 #173225:
Len prostý tip, ale vieš, Jančura teraz chce obrovskú reformu a zvrat na tej trati. Možno budú chodiť o niečo viacej na ten vlak, ale maximálne len z DS (AS a ŽST na jednom mieste).
Sice budem frflat, radsej by som mal 133, ale aspon sa bude lepsie prestupovat (na safku) smerom na vychod BA

Martin Fundárek
Na webe v tom PDF (pozri #173055) sú aj náklady na K2S a náklady na 2xT3/2xT6. Tak si to môžeš pozrieť. Ja tam tiež pár vecí nechápem.
"A už vôbec nechápem úspore km, jedine ak by sa počítalo, že K2S je sólo vozeň, a TT je súprava 2 vozňov, čiže všetko sa násobilo x2."
Presný zásah.