Reply on: 810zssk #172818:
ukaz mi prstom na mape BA, kde je jedina budova kina a na vokol par rodinnych domov 
Kino je VSADE sucastou nakupneho centra alebo sa nachadza v oblasti, kde nie je LEN kino ale aj ine budovy ako panelaky, ine obchody, skoly, urady atd.
Prosto nehladaj dovod obvinit DPB, ked NIE JE! Ci mi chces povedat, ze napriklad do takej Eurovea by mala jazdit linka E stale, lebo "co ak bude akcia" ? Tu si jednoznacne markiza MALA objednat posilovu dopravu a necakat charitu od mesta. Ani z koncertov nejazdia posilove spoje DPB lebo by to chcel DPB ale preto, ze si organizator za to zaplati!

Ísť cez Sad J. Kráľa k Auparku na MHD by bolo pravdepodobne nebezpečné... Ešte by sa dalo ísť pešo po Starom moste na Šafárikovo nám. - tam neviem aká bola situácia..
Neviem o tom, že by sa niekde parkovalo na tráve ako pri TV Markíza a neviem ani o nejakých záchytných parkoviskách... 
Peon
Lenže je tu na okolí ešte nejaký dopravca disponujúci vozidlami v mestskom prevedení? Keďže v prímestských a diaľkových busoch je omnoho menej miesta na státie, určite aj ich celková kapacita je nižšia než u autobusu rovnakej dĺžky v prevedení MHD. Alebo nie?
Pre porovnanie: Organizátori Dúhového Pride-u zabezpečili tento rok dve vozidlá od dopravcu Turancar - v diaľkovom prevedení. Keď sa počet cestujúcich naplnil (v ešte únosnej miere - nie "na prasknutie"), vozidla odišli od bývalého lunaparku cez zast. Zochova na Hlavnú stanicu, odkiaľ sa naprázdno vracali po ďalších cestujúcich. Neviem o tom, že by z toho podujatia boli problémy s dopravou. A tiež tam bolo dosť ľudí...