Reply on: Sommelier #172800:
Cize podla teba vobec nebolo ulohou mesta/DPB zabezpecit dopravu obyvatelov Zahorskej Bystrice DOMOV?
DOD nikoho nestrati, akurat tam ti ludia pridu klimatizovanym autom, sediac a pocuvajuc hudbu. Ak pridu cez D2 tak aj bez zapchy (a toto je najvacsi DPB-fail, ze posilovku tahali cez najvacsiu zapchu).
810zssk