Reply on: luky133 #172412:
Vsak nech si spisuju co chcu.Ked uz peticia, tak skor by som bral nejaku za vyhodenie celej debilnej See & Go z busov. To by som s radostou podporil (este par tyzdnov podpisom nie, ale energiou urcite
).
).

Mike
Re #172401 No k septembru majú ísť všetky plyňáky na 2DP a diesle na 1DP. Rozdelenie vozov z 3DP medzi 1 a 2 (a možno aj 4)DP sa bude tipujem do poslednej chvíle meniť, zatiaľ je všetko v štádiu JPP.