Reply on: Valec #169709:
Ty si radsej vybav cestovne vyhody u zamestnavatela ?
Poradil som jej, nech to podľa SNR karty skontroluje na http://dpb.doprava.sk , ale neodpovedala mi na to.
Prípadne mi ten e-mail prosím prepošli. ?

no.ev.di.
Čo sa týka toho prístavu, tak na Google Earth som to pozeral, ibaže zháňam nejakú presnú schému toho koľajiska prístavu. Inak vieš ako sú tie dva polostrovy v prístave, na ktorých sú tiež koľaje a chodia tam aj nákladné vlaky, tak som si všimol, že tam musia zájsť úvraťou cez slepú koľaj pri Eurovee a tá koľaj nie je zrovna od zarážadla po výhybku najdlhšia, z Google čo som nameral tak nemá viac ako 170m, pričom tie vlaky z Eanos-ov väčšinou čo tam vidím z mostu, majú podľa merania cez Google Earth od 300 do 400m. Takže to potom posunujú na 2x tie súpravy, rozpoja a potom spoja po prejdení úvrate? Inak by to bola dobrá sranda, keby popred Euroveu bola tá vlečka prístavu, žeby sa tam chodili "kocúre" a "čmeliaky" točiť s nákladnými vagónmi ?