Reply on: t6a57919 #169696:
A cim pustas piesok? Na paneli je nato specialne tlacidlo?
Ale ak to bude podávať aj informácie pre cestujúcich o možnosti prestupu, meškaní, bude v rohu linka - nasledujúca zastávka tak by to zasa také hrozné nemuselo byť, ale i keď niečo podobné spomínajú v tom článku som zvedavý či to i tak bude...
Martin Fundárek
Nie som proti vlakom, ale v rámci mesta budú zastávať skôr okrajovú úlohu a budú výhodné pri presunoch na druhý koniec mesta.