Reply on: no.ev.di. #169677:
To je jaka idiotina pustat v MHD telku so zvukom. ?
Ale ak to bude podávať aj informácie pre cestujúcich o možnosti prestupu, meškaní, bude v rohu linka - nasledujúca zastávka tak by to zasa také hrozné nemuselo byť, ale i keď niečo podobné spomínajú v tom článku som zvedavý či to i tak bude...
t6a57919