Reply on: no.ev.di. #168213:
Navyše, keď už bola reč o ŽOS, boli Bdteer na testovaní v Rakúsku na trati Marchegg - Viedeň a Rakúšania si dostupnosť elektrických zástrčiek, stolíkov a košov v salóne vozidla pochvaľovali a citili sa tam lepšie, ako v typických Shuttloch. Dokonca Bdteer má aj klimatizáciu na rozdiel od Shuttla.
?
N/A
A onedlho bude ďalšia súťaž na Ďalších 33 trojdielnych motorových jednotiek. Tak choď orodovať do Siemensu, nech sa prihlásia s Desirom ML.
Obidva projekty šli z eurofondov.