Reply on: no.ev.di. #168144:
a co ti vadi natom, ze ta najhorsia zrucanina v historickom jadre bude opravena? Vstup ma byt, ak som si dobre vsimol, vyburany v zelezobetone nie v historickej hmote. Jedinym rizikom je, ze sa to prilis natiahlo a dnes je hrozba ze pri razeni, cely esterhazyho palac padne.

Mike
Ad preloženie zastávky... asi myslíš niekde v Petržalke... teoreticky po možné je, v tomto prípade podnet treba písať aj na mesto aj na dpb (lebo jeden sa bude vyhovárať na druhého),ale záleží od konkrétnej situácie...