Reply on: Mike #168138:
Časť pre cyklistov mala byť zrejme na tej strane, ako je teraz. Oddelenie je spravené nielen čiarou, ale aj odlišnými pásmi dlažby po stranách. Vidno to najmä v časti pod River Housom. Inak je RP pre chodcov aj pre cyklistov riešený zle, vidno obrovský rozdiel voči priestoru pred PKO, kde je šírka promenády dvojnásobná.

S499.1023
1) Autor: no.ev.di.
19.6.2011 14.39 #168097 Re:
Re #168095 Solider: čo je na 840 zlé? Nie je to náhodou licenčná výroba nejakého vozíka od Stadleru, lebo tá maska našich 840 je akoby cez kopírák s vozidlami od Stadleru.
Re #168093 Petto: Desiro je interiérom silne podobné Talentu alebo Flirtu, ibaže je kratšie a je to diesel.
a toto:
Autor: no.ev.di.
19.6.2011 11.51 #168084 Re:
Re #168079 Ivan3: Aspoň, že v ČR dakto pohol rozumom a namiesto vývoja vlastnej kraksne z 810 kúpili RS
Nad SOR-kami tu onanuješ jedine ty. Určite si pri mastení tága predstavuješ nejakú horiacu SOR-ku.