Reply on: Mike #168138:
Časť pre cyklistov mala byť zrejme na tej strane, ako je teraz. Oddelenie je spravené nielen čiarou, ale aj odlišnými pásmi dlažby po stranách. Vidno to najmä v časti pod River Housom. Inak je RP pre chodcov aj pre cyklistov riešený zle, vidno obrovský rozdiel voči priestoru pred PKO, kde je šírka promenády dvojnásobná.

MatejBA
Pri podchode: linky 32, 33, 133
Heureka, konecne a pri podchode je na znamenie (aspon to zrychli prepravu) ?