Reply on: Ruslan #163648:
Na čo by to bolo dobré? L89 zrušiť a nahradiť zachádzkami L80.L50 by nebolo odveci ťahať obojsmerne cez Nový most no zvýšia sa ešte viac prejazdené vozokm. Vznikla by aj zbytočná luxusná obsluha Viedenskej cesty int.6-7 min.
Momentálne ako chodí cez Nový most ju nevydím takú vyťaženú jazdiť z Auparku ako,ked chodila pôvodnou trasou.
Veľa ľudí volí zastávku na nadjazde,kedže je tam omnoho viac liniek.
Jednoducho treba čo najskôr dať do prevádzky Starý most.
realitu uvidíme až vtedy, keď do plného soru ťukne auto (a to nehovorím, že by doň mal vpáliť niekde na obchvate 80-110 km/h), čo sa stane potom...
Valec
Re #163631 Vladimír: DPB priebežne dokupuje, ale len do nových vozidiel (aj to nie všetkých), alebo za ukradnuté a úplne zničené. Ešte veľa je tých pôvodných.
Či je v BA naozaj potreba eJCL tiež pochybujem, ale ak už niekto o tom rozhodol... však uvidíme, aká firma to nakoniec vyhrá.
Re #163632 810zssk: Desiatky ľudí z centra do Auparku budeš voziť zbytočnou vyhliadkou cez Sad? To by sa ti pekne poďakovali.