Reply on: Peon #163640:
A autorizacia na automate podpisom samozrejme nie je (na vacsine), proste ti to autorizuje. Aj tak je autorizacia podpisom hlupost, lebo to nikto nekontroluje (mimo Slovenska)... v USA sa mi viac krat stalo ze som swipol kartu, podpisal a predavacka kartu ani nedostala do ruky, nie ze by este skumala podpis. A funguje to uz roky 
Bankovky to vydat tusim vie, aka je presne najvyssia bankovka, to netusim.
Peon
No zatiaľ som v rakúskych automatoch platil iba kartou VISA od mBank. Stretli ste sa niekto reálne aj so zadávaním PIN kódu tam? Autorizáciu podpisom na automate si neviem predstaviť.
Najvyššia možná bankovka je tam (pri platbe vyššej sumy ako píšeš) 50 €?
Máte niekto skúsenosť - čo automat spraví, keď vám náhodou nemá čo vydať? Pri platbe vyššej sumy to dokáže vydávať aj papierové bankovky (napr. 5 eurovky)?