Poradí mi niekto, kde by som mohol nájsť wallpapery v rozlíšení 1280x768 s bratislavskými trams? Alebo v nejakom inom rozlíšení (widescreen).
Ideálne niečo takéto http://www.imhd.sk/ba/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=56858&gi=160&gn=20&gs=e&gsd=&ghl=2 Perfektný záber.
Díky ?
Ideálne niečo takéto http://www.imhd.sk/ba/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=56858&gi=160&gn=20&gs=e&gsd=&ghl=2 Perfektný záber.
Díky ?
Ja určite hej ?
JeJe
Mozno by pomohla aj 1 minuta. Preklad 5 minut a 7 minut je predsa len lepsi ako 4 minuty a 8 minut . A aj prestup z 11 na 9 by sa vdaka tomu dal stihnut.
A nemohla by sa o tu 1 minutu posunut cela ruzinovska radiala?
Opakujem este raz - na racianskej radiale su k dispozicii 3 linky (3, 5 a 11) s prekladom 4 minuty, podobne na ruzinovskej tiez tri linky s rovnako kratkym prekladom, kym na subehu Florianske nam - PKO iba 2 linky s intervalmi, z ktorych ten dlhsi je 8 minut, casto aj viac.