Vladimír: Ten dráčik je reklama SPP (je síce monopol, ale neva) a za tú reklamu platí (tuším 7 mil. ročne). Ak sa SPP rozhodne, že ten bus chce kriklavo oranžový s nálepkami psích exkrementov, tak si ich tam za tých 7 milionov dám, bo to sú dve K 741 CNG.
Čo sa emtestu týka, ešte sa mi ho nikdy nepodarilo vymáknuť, no ten systém cez GPS sa mi zdá príliš zložitý, ale ak ponukne rovnakú informovanosť ako tie nové od buse aj s teplomerom za porovnateľnú cenu alebo nižšiu, tak prečo nie? Alebo skôr- ÁNO
tulenique: to dúfam aj ja, lebo by som si pripadal ako v Košiciach a to by som nechcel. Mne sa naša červená lúbi.
Čo sa emtestu týka, ešte sa mi ho nikdy nepodarilo vymáknuť, no ten systém cez GPS sa mi zdá príliš zložitý, ale ak ponukne rovnakú informovanosť ako tie nové od buse aj s teplomerom za porovnateľnú cenu alebo nižšiu, tak prečo nie? Alebo skôr- ÁNO
tulenique: to dúfam aj ja, lebo by som si pripadal ako v Košiciach a to by som nechcel. Mne sa naša červená lúbi.
Inak vymakol si ma na SUPER masine (7921/22) a na mojej NAJOBLUBENEJSEJ linke - 9 !
Vladimír
Pokiaľ ide o nedorobky v interiéri, tie má aj Karosa 900/950. Tam je tiež tých sedadiel priveľa a najhoršie sú tie madlá pri pravých predných sedadlách. Človek sediaci vľavo človeku sediacemu vpravo umožní vystúiť len tak, že musí vstať a vyjsť do uličky, i to sa musí ten sediaci pri okne okolo tej "tyčky" predierať.
Ale aj tak, jeden "kĺbáčik Renaulťáčik" by som k nám vzal