tentok. Ak nie si študent, môžem ti odporučiť,len celoročnú elinu. No skús tu sťažnosť napísať na DPB, lebo je to naozaj nezmyselné, nech aspoň zmenie typ lístku na 30min.
. Hlavny dovod zrusenia 517ky boli prave peniaze!!!
?
[Musim sa priznat, ze aj ja som writer - v zime kreslim na zarosene okna prstom slniecka]
), niektori su totalne krepi. IMHO dispeceri sa vozia na autach a nie v MHDcke... takych volam DIBUSTi (dispecerski buzeranti s telefonom).
Myslim sa pise s y, nie je sa pise osobitne. Inak celkom v poho
martiner
ano, je to tak (teda malo by to tak byt). Neplati to vsak len o zabave, ale o sluzbach vseobecne. Kedze sluzby su pre ludi, tak sa ludia musia nejako dostat k sluzbam.
Zabavu vsak nepritiahne samotne MHD.
Nocna doprava v BA je vseobecne na zaplakanie. Dovodov je vela...