Papyr: naozaj som to celé nemyslel zle a samozrejme že nepoužívam štatistické metódy takže výsledky stých rozhovorov môžu byť skreslené, ale tak mi to naozaj vychádzalo. No máš pravdu v tom, že sa Bratislavčania správajú často povýšenecky k ostatku Slovenska a ja to doslovne na nás nenávidím. Nepoznáme pomery a fakty a chceme súdiť, je to smutné. Ja pritom mám východnierov rovnako rád ako ľudí z Bratislavy, všetci sme Slováci (aj keď niektorým nejde pravopis, no neznamená to, že ich názory sú chybné) a mali by sme si pomáhať. A preto aj čiastočne súhlasím s dnešným daňovým systémom. Najprv treba východ naštartovať postaviť na dráhu prejsť sním pár sto metrov a potom mu zobrať dane, ktoré sú produkované tu v Bratislave.
Sorry za ten OT ale chcel som vysvetliť svoj postoj papyrovi a iným východniarom.
martin #13967 : keby si si ty nerýpol, asi by si nezaspal. Potrebuješ vytvárať konfliktné situácie
Sorry za ten OT ale chcel som vysvetliť svoj postoj papyrovi a iným východniarom.
martin #13967 : keby si si ty nerýpol, asi by si nezaspal. Potrebuješ vytvárať konfliktné situácie
. Hlavny dovod zrusenia 517ky boli prave peniaze!!!
?
martiner
ano, je to tak (teda malo by to tak byt). Neplati to vsak len o zabave, ale o sluzbach vseobecne. Kedze sluzby su pre ludi, tak sa ludia musia nejako dostat k sluzbam.
Zabavu vsak nepritiahne samotne MHD.
Nocna doprava v BA je vseobecne na zaplakanie. Dovodov je vela...