Papyr: naozaj som to celé nemyslel zle a samozrejme že nepoužívam štatistické metódy takže výsledky stých rozhovorov môžu byť skreslené, ale tak mi to naozaj vychádzalo. No máš pravdu v tom, že sa Bratislavčania správajú často povýšenecky k ostatku Slovenska a ja to doslovne na nás nenávidím. Nepoznáme pomery a fakty a chceme súdiť, je to smutné. Ja pritom mám východnierov rovnako rád ako ľudí z Bratislavy, všetci sme Slováci (aj keď niektorým nejde pravopis, no neznamená to, že ich názory sú chybné) a mali by sme si pomáhať. A preto aj čiastočne súhlasím s dnešným daňovým systémom. Najprv treba východ naštartovať postaviť na dráhu prejsť sním pár sto metrov a potom mu zobrať dane, ktoré sú produkované tu v Bratislave.
Sorry za ten OT ale chcel som vysvetliť svoj postoj papyrovi a iným východniarom.
martin #13967 : keby si si ty nerýpol, asi by si nezaspal. Potrebuješ vytvárať konfliktné situácie
Sorry za ten OT ale chcel som vysvetliť svoj postoj papyrovi a iným východniarom.
martin #13967 : keby si si ty nerýpol, asi by si nezaspal. Potrebuješ vytvárať konfliktné situácie
[Musim sa priznat, ze aj ja som writer - v zime kreslim na zarosene okna prstom slniecka]
martiner
Uprimne, kto z vas by pri krateni vozokilometrov nezrusil 517ku medzi prvymi linkami (prihliadnuc na detaily typu na Mlyny pojde menej starych ludi ako napr. do Ruzinova)?
Ja by som ju zrusil (a to byvam na Mlynoch).