Reply on: Cookies #13852:
je to možné, ale v tom prípade ked sa na to vysral ako starý "profík" tak je absolútne vynný, kedže porušil predpisy a tým pádom by mal niesť v plnej miere zodpovednosť
Prosím Vás už tu nerozoberajte tú nehodu NEVIDÍTE ŽE SOM V ŠOKU???
"pravidelnej"
"údržbe"
nespadol práve desiatujúcemu údržbárovi medzi kontakty chlieb s maslom a medom
Riko
P.S. ...ale pohľad na vodiča vybiehajúceho z kabínky (nie šoférskej ale WC) s gaťami na pol žrde, bežiacim ako pinquin s trepotajúm sa hajzlákom vo vetre musel stáť za to...