Skor by som si vedel predstavit, keby sa vplyvom narazu vedela paka presunut zo zabrzdenej polohy do jazdy, ale naopak... no tazko. Ja sa priklanam skor ku technickej poruche ked vrbusti zapli v Dubravke prud...
Prosím Vás už tu nerozoberajte tú nehodu NEVIDÍTE ŽE SOM V ŠOKU???
, však to poznáte, kto ste už niekedy niečo kuchtili 
"pravidelnej"
"údržbe"
nespadol práve desiatujúcemu údržbárovi medzi kontakty chlieb s maslom a medom
Turbo
Presne tak! Tvoj predpoklad je spravny, ani ja tej teze neverim, ale ked d3 nebhol a povedal to, najprv som uveril. Vsak aj ten stykac sa mohol zalepit. Ale je to velmi nepravdepodobne.
Re #13839 Vladimir:
Bohuzial, v BA rozhoduje o tom co kde a ako casto bude jazdit Mahistrat, ktory objednava aj vykony.
Ano, v BA jazdia elektricky v zlom technickom stave. Vacsinou vsak ide iba o male zavady, ktore nesposobia vyrazne poruchy. Toto bolo extremne.