Reply on: Cookies #13855:
však hej, my ho súdiť nebudeme, ale niektorí profesionáli jazdiaci niekoľko rokov podceňujú v svojej bohorovnosti všobecné zásady bezpečnosti a možno sa to v tomto prípade vypomstilo ak teda nebola na vine technika, čo nevylučujem a tým pádom by bol vodič nevinný
Prosím Vás už tu nerozoberajte tú nehodu NEVIDÍTE ŽE SOM V ŠOKU???
, však to poznáte, kto ste už niekedy niečo kuchtili
Riko
nevieš či bol ten prúd v troleji vypnutý, alebo to bola kachna?
lebo predpokladám že keď by bol prúd vypnutý, tak voz z bezpečnostného hladiska musí byť odpojený ( vypne sa nejaký centrálny stykač), a ked ho zas do troleja pustia tak musíš voz znovu manuálne nahodiť pod prúd, nie že sa sám zapne a ked je navolená jazda tak sa aj rozbehne