Reply on: Ike #110406:
Tu súhlas. A BUS pruh na Lamačskej by sa ozaj mohol zaviesť, s tým, že záťaž Lamačskej sa v budúcnosti môže zvýšiť, a BUS pruh môže slúžiť dobre počas mimoriadnych situácií, kde by MHD tým pádom nebola ovplyvnená.Detto problém máme Gagarinova, niečo sa stane na Prístavnom moste, a už stojí celá Gagarinova medzi D1 a Tomášikovou, kde semafor viac áut nepustí, a MHD stojí v zápche.
V "sadistických" CP býva uvedené niečo ako "v zastávke XY spoj čaká na prípoj spoja YZ najviac 5 minút".

ivanbuto
Tým nehovorím, že akékoľvek dopravné stavby sú zlé, určite D1 Mierová/Senecká bola potrebná, atď.
Keď si ja zoberiam náklady na Severnú tangentu, minimálne 5 mld. Sk, a keď si zoberiem, čo by sa za to dalo urobiť pre MHD, tak nemám o čom.