Reply on: Vladimír #102698:
Suhlas. Len to treba odkomunikovat. Idealne by boli vyjadrenia typu ze aj tak by sa zdrazovalo, akurat ze v tomto variante to vyjde tak ze po zdrazeni je benefit celosietoveho listka (teda celobratislavskeho)
). Inak, či si niekto všimne, že základ (štandard) sa zvýšil z 10 minút (14 po novom 15) na hodinu (20), čo tiež nikomu nevadí.
810zssk