Reply on: Marcelllooo #100395:
"Lenze tvoj nazor a tvoj sen nie je dostatocnym overenim opodstatnenosti, vyhodnosti a vhodnosti takehoto riesenia. Je to proste tvoj sen a pozadujes, aby zvysok Bratislavy tvoj sen realizoval"Ty si tu tiež prezentoval svoj sen o ľahkom vlaku v plytkom tuneli a požaduješ, aby ho zvyšok Bratislavy realizoval. ?
810zssk
http://www.rajka.eu/content/view/77/9/
(pozn.: povodne to pridal Peon vedla, ale myslim ze viac sa to hodi sem).
To by mohol byt podnet pre zeleznice nech uz tu dopravu do Rajky spustia, lebo inak si ludia zvyknu na tie busy a oni mozu ist do kelu.