Reply on: Marcelllooo #100371:
Pardon, ale povedal som im, že pri ceste za prácou, ktorú máte v centre, do školy, alebo zábavou do klubu, ktorý je v centre dáte prednosť, električke ktorá ide po povrchu a poskytuje linky 11,13 a 14 pre Petržalku alebo vlak idúci pod zemou v jednej trase a za kratší čas. Ty si ešte nepochopil jedno, že takto keď sa odvezieme v Petržalke na električku tak sa dostanem už do zvyšku mesta bez prestupu a nemusím ísť v Petržke na vlak a z neho zas prestúpiť na linku do centra alebo do inej m.č. Ak by si mal pindy,že električka nerieši spojenie Dúbravka - Petržka na jeden prestup tak sa nenamáhaj. Z každej časti Petržky idú spoje k linke 83 a čo sa týka Trnávky, tak zo sa dá prestúpiť na 204 alebo 205, Vajnorská/Polus je pokrytá 98, na ktorú je tiež dostupnosť z každej časti Petržalky.
uplne najidelanejsie bude ked zrusi Lesopark, zastava cele okolie ba bussines centrami, miesto artmedie postavi krasny skleneny 40 poschodovy hotel co bude v krasnej panoramatickej harmonii s okolitymi monumentami... takisto bude idealne ked sa v hraniciach bratislavy zastava kazdy jeden meter stvorcovy... zrusi sa aj inter, zrusi sa aj cyklisticky stadion, zrusi sa aj hokejovy stadion... ved naco by mesto rozmyslalo... no a aby sme tomu nasadili ceresnicku, postavime v sirsom centre mesta, kde nie su ziadne problemy s dopravou a kde uz teraz neprebieha ziadna masova vystavba, 13000ovy hokejovy stadion, ktory bude plnohodnotne vybaveny (cize parkovaci flek pre kazdeho navsetvnika), fanusikovia z neho pojdu kludne do mesta (mocenie do fontan a nicenie soch ked prehraju zapas neexistuje), a urcite radi vyuziju nasu krasnu mhd a hlavne tie fungl nove vozidla... ved naco by mesto rozmyslalo dopredu
Marcelllooo
Je tiez zaujimave, ako navrhujes opominat bezpecnostne funkcie prehliadajuc neradostnu realitu. Rizikovy manazment je vyznacuje prave tym, ze rizika jasne pomenujes a urobis opatrenia, aby si ich eliminoval. Ak navrhujes, aby sa toto opominalo, navrhujes zranitelnejsie a menej bezpecne mesto.
Je podivuhodne, ako sa stale najdu ludia, ktori si myslia, ze barsake sklenene peklo barskam vpichnute je moderna (a nebodaj kvalitna) urbanistika, kompozicia a architektura...
Re #100398 Ámos: Ano, az sa pristahuje. Lez - zatial sa neni kam pristahovat...