Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Myscho #20792:
ok, tak nechápem to správne.. 😃 už som to prečítal poriadne.. cez internáty sa pôjde 2x... (škoda že sa tu nedá zmazať príspevok)
Takže ak chápem ten CP správne, tak keď pôjdu študenti zo stanice na internát, tak si najprv musia spraviť okružnú jazdu cez lesopark? 😃
Reakcia na: URBINO #20786:
A na tom úseku okolo ŽU relatívne intervalový CP ❗
Reakcia na: tux #20789:
Môžeš to okomentovať?
Konečne predlžená linka č.30
Reakcia na: URBINO #20786:
Pridať aj link by nezaškodilo. ?

Pozerám, že po 15tej má ŽU už len jeden trojhodinový vyučovací blok do 18tej a koniec. ?
...a nova linka je na svete viac www.dpmz.sk
Reakcia na: URBINO #20781:
Problémový prejazd bude aj okolo ŽU (v blízkosti budovy NR a ďalej), kde zvyknú po ľavom okraji cesty, ako je pás pre peších, parkovať vozidlá. Ale to bude len spočiatku, kým sa nezačnú zakladať papuče. ?


Denis262: Napríklad tento na strane 19: http://www.zilina.sk/dokumenty/DokumentyProgramyMZ_20110919111754.pdf
Neskôr sa začalo uvažovať s inou trasou, odpoveď na 30. otázku v dokumente:
http://www.zilina.sk/userfiles/2012/co_sa_urobilo/kompletne_otazky_a_odpovede_zo_stretnutia_s_obcanmi_23-%204-2012.pdf

Ak si si prečítal trasy a príspevky v tejto diskusii, tak si dúfam dokážeš na otázku ohľadom zachádzania k Matici (a jeho významu) dať odpoveď i sám. Definitívne riešenie bude známe až po oficiálnom zverejnení.
Prosim Vás mohli by ste my dať link kde je napísane že linka číslo 30 bude premávať na ŽU?
A ešte 1 otázka: bude aj linka čislo 30 zachádzať na maticu slovensku? ? ? ?
Reakcia na: Mongolec #20769:
...dokonca je uz aj nastriekane vodorovne znacenie BUS, prejazd tadial bude dost obtiazny,ta ulica je plny nakladiakov zasobujucich carrfour. Zastavka Vysokoskolakov ma byt vedla Kauflandu.
Reakcia na: TeBeCe #20736:
Ja som to už dal do el. formy, pošli mi na aký mail Ti poslať podklady k MHD TN ?
Reakcia na: Dispecer #20777:
Daily sú minibusy, Ikarus E 91 je midibus. Ponúkal to pod menom Ikarus E91.
Reakcia na: Majo #20775:
Diky za info. Trolejbusy sa zachranili, ale zachvilu bude treba odmeniť posledne B 732- možno by už v DP mohli pouvažovať ci by sa na neuživili nejake mikrobusy, nakolko na standardne busy asi už nezostalo.
Reakcia na: Dispecer #20776:
Oprava, Midway je prímestský (Midys bol diaľkový)... Pod akým menom to potom ponúkal?
Reakcia na: Majo #20775:
Akurát, že sa to volalo už Irisbus Midway. ? Rovnako v tom období už aj samotná Karosa ponúkala Irisbus (Iveco) Daily S 2000 (alebo nejak tak sa to volalo), o pár rokov neskôr pribudol aj Daily Touring.
Reakcia na: OBUS #20774:
Irisbus, ktorého súčasťou je aj bývalá Karosa, dlhú dobu ponúkal midibus Ikarus E91 ( http://imhd.sk/ba/galeria-media/447/ikarus-e91.html?#3305-E91-na-zastavke-Nad-luckami ), má ho napríklad aj Praha. Do Prahy išli Ikarusy E91 dokonca cez Karosu. Takže hoci nevyrábali, vedeli dodať.
Škoda, že DP vlastni len autobusy štandardnej dĺžky, na 30 alebo aj ine linky pri zhustení intervalu bol mikrobus (Daily, Sprinter) ako stvoreny. Taky SOR lili, reps. nejaka 8,5 tu už mala byť dávno, ale žial Karosa take nič v tej dobe nevyrabala....

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.