Nočná doprava

Mestská hromadná doprava je na území mesta Žiliny zabezpečovaná celoročne 24 hodín denne. Denná premávka sa začína okolo 5:00. Posledné denné spoje vyrážajú z konečných zastávok po 22:00. V ostatnom čase premáva nočná doprava, ktorú predstavuje jedna autobusová linka.

Nočná linka

Nočnú dopravu predstavuje autobusová linka 50. V prevádzke je po každú noc v čase od 22:00 až do začiatku dennej premávky o 5:00. Na linke sa vykonávajú každú noc 4 páry spojov.
Na cestovanie nočnými spojmi je možné použiť jednorázový cestovný lístok na nočný spoj (za 1,20 €), všetky druhy predplatných lístkov, elektronický prenosný lístok, 24-hodinový lístok a SMS lístok. Ostatné cestovné lístky v nočných spojoch neplatia!

Trasa nočnej linky:

linkazastávky
50

► Železničná stanica

Stodolova, Slnečné nám., Mateja Bela, Hôrecká, Žitná, Závodského, Mostná, Hlinská, Poľná, Smreková, Limbová, Jaseňová, Pod hájom, Fatranská, Matice slovenskej, Obchodná, Sv. Cyrila a Metoda, Poštová, Spanyolova, nemocnica, Železničná stanica

► Hájik

Železničná stanica, Predmestská, Košická, TESCO hypermarket, Sv. Cyrila a Metoda, Obchodná, Matice slovenskej, Fatranská, Pod hájom, Jaseňová, Limbová, Smreková, Poľná, Hlinská, Mostná, Polícia, Hálkova, Závodského, Žitná, Mateja Bela, Slnečné nám., Stodolova

27.11.2011, aktualizované 21.11.2013
-Vladimír, Majo-

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Login: Heslo:

🙂😃😁😂😅
😆😉😊😋😛
😎😗😍🤪🙃
😶😐😏🤔🤨
🙄😣😥😮😲
🙁😕😖😫😞
😭🤐😴😬😨
😱😵😠🤬🤑
😷🤒🤕🤮😇
🤓😈💀👽🤖
❗❓💗👍👎

K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB).
Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový popis. Pridaním súborov súhlasíte s podmienkami používania.