Nočná doprava

Mestská hromadná doprava je na území mesta Žiliny zabezpečovaná celoročne 24 hodín denne. Denná premávka sa začína okolo 5:00. Posledné denné spoje vyrážajú z konečných zastávok po 22:00. V ostatnom čase premáva nočná doprava, ktorá je zabezpečovaná nočnou linkou 50.

Nočná linka 50 je prevádzkovaná každú noc v čase od 22:00 až do začiatku dennej premávky o 5:00. Na linke sa vykonávajú každú noc 4 páry spojov.

Na cestovanie nočnými spojmi je možné použiť ktorýkoľvek jednorazový cestovný lístok, všetky druhy predplatných lístkov, elektronický prenosný lístok, 24-hodinový turistický lístok a SMS lístok. Ostatné cestovné lístky v nočných spojoch neplatia!

Trasa nočnej linky:

Smer jazdy Zastávky
Železničná stanica Stodolova, Slnečné nám., Mateja Bela, Hôrecká, Žitná, Závodského, Mostná, Hlinská, Poľná, Smreková, Limbová, Jaseňová, Pod hájom, Fatranská, Matice slovenskej, Obchodná, Sv. Cyrila a Metoda, Poštová, Spanyolova, nemocnica, Železničná stanica
Hájik Železničná stanica, Predmestská, Košická, TESCO hypermarket, Sv. Cyrila a Metoda, Obchodná, Matice slovenskej, Fatranská, Pod hájom, Jaseňová, Limbová, Smreková, Poľná, Hlinská, Mostná, Polícia, Hálkova, Závodského, Žitná, Mateja Bela, Slnečné nám., Stodolova

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.