asi sa rano pred pol osmou neda dat klb na L1 namiesto L5 ze?
Neviem ci som dobre videl z dialky, ale zdalo sa mi, ze na linke L22 slo zo Stefanikovho namestia o 7:25 plne solo, a za nim klbak este - tiez dost obsadeny (ako posila?).
Neviem ci som dobre videl z dialky, ale zdalo sa mi, ze na linke L22 slo zo Stefanikovho namestia o 7:25 plne solo, a za nim klbak este - tiez dost obsadeny (ako posila?).