Nepriehladnite

Bezplatná MHD v Senici počas Dňa bez áut (22.9.2023)

Nepriehladnite

Od 16. do 22. septembra 2023 koná tradičné podujatie Európsky týždeň mobility (ETM), do ktorého sa opäť zapája aj dopravca Arriva Trnava spolu s mestom Senica a Trnavským samosprávnym krajom s cieľom podpory využívania verejnej dopravy.

MHD v Senici v novými autobusmi

Nepriehladnite

Dopravca Arriva Trnava obnovil vozidlový park senickej MHD troma novými autobusmi.

Bezplatná MHD v Senici počas Dňa bez áut (22.9.2022)

Nepriehladnite

Od 16. do 22. septembra 2022 sa bude konať tradičné podujatie Európsky týždeň mobility (ETM), do ktorého sa opäť zapojí aj dopravca Arriva Trnava spolu s mestom Piešťany a Trnavským samosprávnym krajom s cieľom podpory využívania verejnej dopravy.

MHD v Senici bude naďalej zabezpečovať Arriva Trnava

Nepriehladnite

Mesto Senica prostredníctvom verejnej súťaže zabezpečilo poskytovateľa služieb mestskej hromadnej dopravy na obdobie od 1. januára 2022 do 31. decembra 2031.

Bezplatná MHD v Senici počas Dňa bez áut (22.9.2021)

Nepriehladnite

Od 16. do 22. septembra 2021 sa bude konať tradičné podujatie Európsky týždeň mobility (ETM), do ktorého sa opäť zapojí aj dopravca Arriva Trnava spolu s mestom Senica a Trnavským samosprávnym krajom s cieľom podpory využívania verejnej dopravy.

Mesto Senica obstaráva dopravcu pre MHD

Nepriehladnite

Mesto Senica vyhlásilo verejnú súťaž na obstaranie dopravcu, ktorý bude zabezpečovať služby mestskej hromadnej dopravy v meste v období od 1. januára 2022 do 31. decembra 2031 s opciou na predĺženie kontraktu o jeden rok.

Senica má zmodernizovanú čakáreň na autobusovej stanici

Nepriehladnite

Senica, 6. júna 2018 – Cestujúci v Senici už môžu využívať kompletne zmodernizovanú čakáreň na autobusovej stanici.

Zmena obchodného názvu spoločnosti SAD Trnava

Nepriehladnite

Dňa 4.12.2015 prišlo k zmene obchodného názvu spoločnosti SAD Trnava a.s. na ARRIVA Trnava, a.s.

Koncern Arriva prevzal väčšinový podiel v SAD Trnava

Nepriehladnite

Spoločnosť Arriva odkúpila stopercentný podiel vo firme Bus Partner Services s.r.o., ktorá je väčšinovým vlastníkom dopravcu SAD Trnava a.s. a tiež firmu Gotfri spol. s.r.o., ktorá vlastní väčšinu v SAD Liorbus a.s. (predtým SAD Liptovský Mikuláš).

Prezentácia nových autobusov MHD

Nepriehladnite

Dňa 31.8.2010 o 10:00 sa za účasti primátora mesta RNDr. Ľubomíra Parízka uskutoční na námesti Oslobodenia oficiálne predstavenie nových autobusov pre MHD Senica.

Vozový park mestskej hromadnej dopravy čaká obnova

Nepriehladnite

Mestský úrad podporil myšlienku nákupu dvoch nových čiastočne nízkopodlažných vozidiel pre mestskú hromadnú dopravu, ktoré by mali nahradiť staršie vozidlá Karosa.

Vyhľadávanie

Hľadaný text
Zverejnené od
do
V kategórii