cital som prispevky ktore sa tykali zivotnosti autobusov...a riesil sa problem okolo 7 rocnych klbakov zo zenevy.... myslim ze treba brat do uvahy aj to ze zivotnost autobusov volvo sa neda porovnat s nejakym citelisom alebo sorom, volvá ju majú min 1,5 - 2 krát vyššiu.....treba to očekovať ?
. Si si istý
M
- cestujúci do Nitry po 21h (najmä my) nebudeme mať konečne problém ( čakať 1,5 h na spoj - to chce pevné nervy)
- nedá sa ani využiť prímestská, ide okolo 20.30 a potom až okolo 22.40
- veľa obchodných prevádzok končí o 21h, pr. OC galéria, OC Centro, OC max
....myslím že je to zopár dobrých bodov.....
PS: Len prosím nespomínaj L94.Ten jeden spoj snáď nebude problém....