Reakcia na: Vladimír #1864:
Problem linky 12 by mohlo riesit predlzenie linky 19 az do Ivanky (vybrane spoje do Brancu). Ivanka a Janikovce maju priblizne rovnake dopravne naroky a naviac v useku Gorazdova - Idea by sa linka mohla preklapat s linkou 12, aby nevznikali subezne jazdy.
Ak som spravne pochopil z predchadzajucich prispevkov, mas co do cinenia s modelom dopravy v Presove, tak drzim palce, nech sa Ti to podari aj v Nitre. Ale ten navrh noveho cest. poraidku by si mi mohol poslat neoficialne na moju e-mailovu adresu, k nitrianskym novinam sa nedostanem, zijem v Prahe.
), TAK TO ZOPAKUJEM:
Majkl
Každopádne, chcem sa pochváliť, že sa mi okrem 512BM podarilo pofotiť všetky Ikarusy, aj za cenu, že som sa napokon previezol len do Štitár (750AV) - Vlado, vďaka za skvelý tip! Zaujímavosťou je, že ma v meste v 27ke kontrolovali revízori...
No a vzhľadom na to, že ešte by som sa rád Ikarusmi previezol do Lužianok, k Idei, aj na linke 2, do Nitry ešte toto leto zrejme prídem.