Reply on: Isidor #50722:
DPMK zaplatil dodávateľovi za rekonštrukciu vozu, ktorý evidentne nie je schopný bežnej prevádzky a DPMK je to jedno. Táto škoda by sa mala zosobniť kompetentnej osobe.
Nie som pamätník, ale mám pocit, že vagóny za čias nákladnej dopravy prechádzali zo železnice na Stromovej, príp. pri starej vozovni na Kirovovej - vlečka do USS slúži(la) len na prívoz/odvoz električiek (napr. aj KTčka odpredávané do Brna v 2002 odchádzali tadiaľto...), samozrejme v areáli železiarní prebehlo zloženie/naloženie električky z/na klasické žel.vagóny.
tbus