Reply on: eMareq #50703:
" ... Čo takto brať do úvahy návštevnosť nemocnice a je tam aj internát..."Myslíš, že všetci návštevníci nemocnice prídu MHD ? Veď väčšinou si lístky kupujú tí, čo idú spojmi MHD, nie? Čiže treba brať do úvahy, koľko ľudí ide linkami MHD, nie tých čo idú do nemocnice.
jt
S tými odbočeniami na Hlavnú súhlasím, hoci všetky na všetky smery asi nebudú.
Vecí, ktoré by sa dali urobiť lepšie, nie len polovičato, ako sa to plánuje je ale viac (chýbajúce BUS pruhy, príliš krátka koľajová spleť a pod.)