Reply on: eMareq #50703:
" ... Čo takto brať do úvahy návštevnosť nemocnice a je tam aj internát..."Myslíš, že všetci návštevníci nemocnice prídu MHD ? Veď väčšinou si lístky kupujú tí, čo idú spojmi MHD, nie? Čiže treba brať do úvahy, koľko ľudí ide linkami MHD, nie tých čo idú do nemocnice.
TA
Absolútna preferencia pri nezáujme DPMK o ED prekvapuje i mňa.