Q: ...čiže teraz sa odstroja a následne pripravia na rozpaľovanie všetky vozy, ktoré boli uvedené v tabuľke zo 4. 5. 2009 v súbore "[vyzva_zoznam_elektriciek_bp.pdf]" uvedenom na podnikovej stránke? ?
(t.j. vozy 336, 338, 344, 348, 350, 351, 352, 358, 360, 366)
S pohľadu obyčajného cestujúceho tipujem že v decembri tohto roku nebudú žiadne zmeny...ak prihliadnem na to že už je druhého tak už by sa začala nejaká informačná kampaň, oznámenia, atď. Lebo sotva sa ľudia môžu zobudiť 12-teho ráno a zrazu všetko chodí inak ?
a musim sa pochvalit ako sa mi vcera podarilo prestupit, z THC mi isla 18-ka (priamo) o 7 minut avsak uz som bol na zastavke, ked prisla L54, ktorou som sa zviezol na Kalinovsku, odtial trolejbusom na mier, kde nas dobehla L50, s ktorou som bol v cieli o 3 minuty skor ako s L18 ?
zato tam bol ten smajl ? som chcel poukazat na to ako je ta ulica pretazena... skoro vsetky spoje vykonavaju klbove busy, to mas akoby po tej dvojprudovke medzi blokmi denne preslo 700 kamionov
RDZ 50
(t.j. vozy 336, 338, 344, 348, 350, 351, 352, 358, 360, 366)