Reply on: eMareq #50700:
Už nech tu konečne niekto napíše, kadiaľže vedie tá cestička z Palackého na stanicu. Teda pokiaľ nechcem pokojne prejsť okolo tabule, ktorá zakazuje prechod cez autobusku a nechcem sa pohybovať po ploche medzi niekedy šialene jazdiacimi autobusmi.
PTI