Reply on: eMareq #50703:
" ... Čo takto brať do úvahy návštevnosť nemocnice a je tam aj internát..."Myslíš, že všetci návštevníci nemocnice prídu MHD ? Veď väčšinou si lístky kupujú tí, čo idú spojmi MHD, nie? Čiže treba brať do úvahy, koľko ľudí ide linkami MHD, nie tých čo idú do nemocnice.
Kari