Reply on: Dispecer #9206:
V noci zo 4. na 5. júla bude mať skúšobnú jazdu (od polnoci do 4. rána). V piatok 5. 7. 2013 bude predstavenie na tamojšom Városház-tér.
To v osemdesiatom piatom v ČSSR zamestnával DPMK na praxi osemročné deti ???
Tatranka
https://www.facebook.com/pages/Historick%C3%A1-spolo%C4%8Dnos%C5%A5-mestskej-dopravy-v-Ko%C5%A1iciach/285052058207012
Poniektorých Nezáujemcov vopred špeciálne upozorňujem,že sa jedná o čiastočne plagiát starších diel iných autorov,je plná nepresností,výmyslov a fantázie autora a aj nezmyslov.Tých zopár zatiaľ neuverejnených fotiek nestojí za reč,samozrejme všetky historické fotografie boli prenatálne fotografované samotným autorom a je to patrične pod nimi uvedené,kto to spochybní podá na neho žalobu.Voňavučká knižočka bola vydaná za peniažky Slovenských daňových poplatníkov.
? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
Tento text je kompiláciou z archívu starých a starších diskusií na imhd a pokiaľ sa v ňom niekto vidí je to náhoda... ?