Reply on: Dispecer #9206:
V noci zo 4. na 5. júla bude mať skúšobnú jazdu (od polnoci do 4. rána). V piatok 5. 7. 2013 bude predstavenie na tamojšom Városház-tér.
To v osemdesiatom piatom v ČSSR zamestnával DPMK na praxi osemročné deti ???
Tatranka
Boli tam časy , keď historickým aktivitám a záchranám vozov velmi nepriali, ale to sa zmenilo: To som rád,Ringhofferku ponúkali na predaj aj nám...Inak im držím palce!
T2 a majstrovské dielo???Ale no!Jedine v remeselnom vyhotovení,ale budiž.Ak by takto urobili voz Košičania,tak by ste podaktorí chodili blejt za vozovňu na to dám jed! ? ? ?
A naša T2 je zatiaľ polotovar prakticky pred renováciou...Netreba to moc prežívať.
T3 raz bude.Zatiaľ nikomu nechýba,máme toho dosť v bežnej premávke... ?
A pokiaľ budú drbať do histórie arogantní sopliaci z nejakého pochybného spolku,ktorí si nedajú poradiť od starších všeznalých odborníkov,tak tu nebude druhá a tretia liga,ale štvrtá. ? ? ?