Reply on: Dispecer #9206:
V noci zo 4. na 5. júla bude mať skúšobnú jazdu (od polnoci do 4. rána). V piatok 5. 7. 2013 bude predstavenie na tamojšom Városház-tér.
To v osemdesiatom piatom v ČSSR zamestnával DPMK na praxi osemročné deti ???